BCC Breakfast – Mariański Group zaprasza.

7 listopada 2022

W imieniu Mariański Group oraz Loży Łódzkiej Business Center Club zapraszamy na kolejne z cyklu spotkanie BCC Breakfast, podczas którego gościem specjalnym będzie Profesor Adam Mariański.

Temat spotkania „BUDUJĄC DLA POKOLEŃ – PRZYSZŁOŚĆ FIRMY RODZINNEJ” dedykowany jest przedsiębiorcom, dla których kontynuacja ich pracy, przyszłość założonych przez nich i dobrze prosperujących firm jest sprawą ważną.

Podczas seminarium dowiedzą się Państwo jak budować firmę na pokolenia, w tym także w jaki sposób zabezpieczyć i skutecznie pomnażać majątek rodzinny. Profesor Adam Mariański przedyskutuje z Państwem najistotniejsze kwestie związane z tym procesem oraz powie, jak zapewnić bezpieczeństwo majątku. To niepowtarzalna szansa na spotkanie z najlepszym doradcą firm rodzinnych w Polsce, na którym dowiesz się co należy zrobić, aby Twoja firma przetrwała w kolejnych pokoleniach. Jeśli jeszcze nie zacząłeś planować firmy na pokolenia – to jest TEN moment.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

Z uwagi na charakter spotkania i konieczność potwierdzenia ilości osób na śniadaniu uprzejma prośba o informację o Państwa obecności/bądź nie na spotkaniu do poniedziałku 14 listopada br. (mail: izabela.witaszek@bcc.org.pl )

Agenda spotkania:

  • 9:00 – 10:00 networking połączony ze śniadaniem
  • 10:00 – 11:30 „BUDUJĄC DLA POKOLEŃ – PRZYSZŁOŚĆ FIRMY RODZINNEJ”- Prof. dr hab. Adam Mariański
  • 11:30 – 12:00 networking.

R.S.V.P.  

Najnowsze aktualności

pl