X Ranking Firm i Doradców Podatkowych 2016. Dziennik “Rzeczpospolita”

1 sierpnia 2016

W X Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2016 organizowanym przez Dziennik Rzeczpospolita zostaliśmy uznani za najdynamiczniej rozwijającą się firmę doradczą w Polsce awansując do grupy 15 największych kancelarii w kraju, a tym samym po raz kolejny zajmując 1. miejsce w województwie łódzkim.

Rok ten jest dla nas przełomowym, gdyż dzięki Państwa zaufaniu już po raz drugi w rankingach przygotowywanych przez najbardziej poczytne dzienniki w kraju (w kwietniu ranking Gazety Prawnej) plasujemy się wśród największych firm doradztwa podatkowego w Polsce.

Naszą siłą jest zespół jaki tworzymy wzajemnie się uzupełniając. Pracują z nami doświadczeni eksperci z dziedziny prawa, podatków i rachunkowości. Wszechstronne podejście do każdej sprawy, otwarte umysły na zmiany i ciągły rozwój – przekładają się na liczbę zadowolonych Klientów i wysokie noty w zestawieniach rynkowych.

Z tej okazji chcemy szczególne podziękować wszystkim naszym Klientom za to, że jesteście z nami, bo to dzięki Wam możemy rozwijać się w tak spektakularnym tempie.

Zespół Mariański Group.

Najnowsze aktualności

pl