Już otwarte!

1 maja 2013

W dniu 1 maja 2013r. otwarte zostało nowe biuro Kancelarii Mariański Group. W zabytkowej przędzalni byłej fabryki Barcińskiego tradycja łączy się z nowoczesnością. Odpowiada to naszej filozofii działania, a jednocześnie umożliwia obsługę naszych klientów w komfortowych warunkach.

Lokalizacja w centrum Łodzi, ale jednocześni w bardzo spokojnej okolicy, w otoczeniu wielu instytucji jak Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Biała Fabryka czy Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna, stanowi istotny atut nowych biur.

Nowe biura charakteryzują komfortowe warunki pracy, co umożliwia przyjazną obsługę naszych Klientów. Jednocześnie wdrożyliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań, które umożliwią nam wykorzystanie nowych technologii we współpracy z naszymi Klientami. Posiadamy sale konferencyjne do prowadzenia tradycyjnych szkoleń i warsztatów, ale w najbliższym czasie uruchomimy także szkolenia webowe. Wdrażane oprogramowanie umożliwi zarządzanie sprawami Klienta, także poprzez bieżący dostęp przez Klienta do wszystkich jego spraw.

W najbliższych miesiącach oddawane będą kolejne biura naszych kancelarii. Uruchomione zostaną także kolejne kancelarie naszej grupy.

biuro_kancelaria_1 Biuro_kancelaria_2 Biuro_kancelaria_3 Biuro_kancelaria_4

Najnowsze aktualności

pl