Profesjonalizm & Pasja


Prawo jest naszą pasją, za jego pomocą mamy wpływ na kreowanie rzeczywistości. Poszukując nowych rozwiązań jesteśmy zawsze o krok do przodu. Porzucamy schematy i wyznaczamy nowe kierunki oraz inne sposoby myślenia. Stanowimy grupę nowoczesnych podmiotów prawnych wspierających biznes.

Dążymy do tego, by prawo nie ograniczało kreatywności naszych partnerów, a wspierało i zabezpieczało ich interesy. Dlatego działając w ramach przyjętych norm prawnych, zawsze znajdujemy dla nich najlepsze rozwiązania.

Dzięki rodzimym korzeniom doskonale rozumiemy specyfikę biznesu w Polsce, co pozwala nam na podpowiadanie praktycznych rozwiązań, definiowanych w kontekście potrzeb danej firmy oraz jej otoczenia biznesowego.

Dla naszych Klientów jesteśmy partnerem biznesowym przewidującym potencjalne ryzyka oraz prawne konsekwencje działań gospodarczych, a nie tylko skupiającym się na rozstrzyganiu już zaistniałych problemów.

Prof. dr hab. Adam Mariański
Nasze wartości

  • Innowacyjność – w trosce o dobro Klienta często odrywamy się od standardowych rozwiązań i idziemy krok dalej, by proponować najlepsze, choć często innowacyjne rozwiązania.
  • Renoma – jakość świadczonych przez nas usług przekłada się na liczbę zadowolonych Klientów, którzy motywują nas do ciągłego podnoszenia poziomu oferowanych produktów prawnych.
  • Rozwój osobisty – dbamy o naszych pracowników, wspieramy w pasjach i rozwoju. Wierzymy, że zadowolony człowiek, to spełniony również zawodowo. A tylko taki może być najlepszym partnerem biznesowym dla naszych Klientów.
  • Połączenie praktyki z nauką – łączymy pracę zawodową z działalnością naukową. Dzięki temu mamy wpływ na jakość prawa podatkowego oraz poprawę warunków prowadzenia biznesu.
  • Zaangażowanie w sprawy Klienta – zawsze podchodzimy kompleksowo do interesów Klienta, dając z siebie 101%.

Zobacz referencje naszych klientów

Referencje do pobrania w PDF
0
jesteśmy LIDEREM na rynku łódzkim wśród kancelarii prawno-podatkowych (ranking Rzeczpospolita i Gazeta Prawna)
0
tylu mamy aktywnych Klientów
0
już dawno przekroczyliśmy tę liczbę prowadzonych spraw
0
milionów złotych to najwyższa wartość spółki, w której przeprowadzaliśmy restrukturyzację

Jesteśmy nagradzani


Zobacz więcej
pl