Budując dla pokoleń – przewodnik dla właścicieli firm rodzinnych

21 kwietnia 2021

Nie pozwól, by sukces Twojej firmy
zniszczył Twoją rodzinę!


Sięgnij po najnowszą książkę
prof. dr hab. Adama Mariańskiego

Średni czas istnienia firmy rodzinnej na świecie to 24 lata. To zaledwie jedno pokolenie. Obecnie ponad 40% polskich firm funkcjonuje dłużej niż 20 lat. Właśnie wchodzą w okres zmiany pokoleniowej. Jeśli ich właściciele chcą, by ich rodziny i firmy wyszły z tego całe, powinni mieć już przynajmniej opracowaną strategię transferu. Niestety, większość z nich nawet nie zaczęła tego procesu.

„Budując dla pokoleń” to nie jest kolejna lektura dla prawników. Ta książka powstała specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. O właścicielach firm rodzinnych, którzy stanęli u progu zmiany. To lektura obowiązkowa dla tych, którym udało się osiągnąć sukces w biznesie i chcieliby podzielić się nim ze swoimi bliskimi i przyszłymi pokoleniami.

„Budując dla pokoleń” to napisany przystępnym językiem, wyczerpujący i zgodny
z najnowszym stanem prawnym przewodnik, który pozwala zrozumieć, na czym polega złożony proces budowy przedsiębiorstwa rodzinnego.

Książka ukazuje się w idealnym momencie, właśnie trwają końcowe konsultacje nad projektem ustawy o fundacjach rodzinnych. Dzięki lekturze przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z wszystkimi instrumentami budowania firmy na pokolenia.

Książka nie jest jeszcze powszechnie dostępna. Otrzymali ją na razie nasi klienci i przyjaciele.
Jeśli jesteś zainteresowany tą publikacją – wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.


Najnowsze aktualności

pl