Nowy rozdział w Mariański Group – Instytut Księgowości i Doradztwa Podatkowego. 

2 grudnia 2022

Dorota i Adam Mariańscy tworzą wspólny projekt, w którym łączą ponad 20 lat praktyki prawniczej, doradczej i dydaktycznej Pana Adama z doświadczeniem w zarządzaniu kancelarią, biurem rachunkowym oraz wcześniejszą pracą wydawniczą Pani Doroty.

Powołany do życia Instytut Księgowości i Doradztwa Podatkowego jest platformą edukacyjną dla społeczności księgowych, doradców podatkowych oraz właścicieli biur rachunkowych. Jego celem jest zapewnienie dostępu do wiedzy i doświadczenia ekspertów w formie nowoczesnych kursów, interaktywnych materiałów oraz wielu opracowań.

“Od wielu lat uczestniczymy w życiu tysięcy firm, pracujemy z księgowymi, doradcami podatkowymi, rozumiemy ich bolączki, oczekiwania i wyzwania jakie przed nimi stoją, mamy świadomość jak ważna jest potrzeba ciągłego doskonalenia opartego na sprawdzonej wiedzy oraz codziennej praktyce zawodowej” podkreśla prof. Adam Marianski.

Instytut Księgowości i Doradztwa Podatkowego powstał z pasji do rozwoju i potrzeby doskonalenia. Księgowi czy doradcy podatkowi, to prawdziwi pasjonaci swojej pracy, którzy każdego dnia podnoszą kompetencje, poszerzają wiedzę, zdobywają nowe doświadczenia i zadaniem Instytutu będzie im w tym pomagać.

“Codzienna praca z księgowymi w biurze rachunkowym oraz doradcami i prawnikami w kancelarii wzmacnia mnie w przekonaniu, jakimi są rzetelnymi partnerami dla przedsiębiorców, współpracowników i klientów. Jakie mają poczucie odpowiedzialności za ludzi i firmy oraz świadomość, że muszą sprostać ciągłej niepewności wynikającej z konieczności łączenia wiedzy z wielu dziedzin i silnej presji czasu.” twierdzi Dorota Mariańska.

Kursy udostępniane w platformie łączą wiedzę z zakresu prawa, podatków, księgowości oraz umiejętności “miękkich”, takich jak komunikacja, zarządzanie czy wycena usług. Opracowane są nowoczesnej formie, łatwej w przyswojeniu, dostępnej zawsze i wszędzie oraz wygodnej dla każdego odbiorcy, gdyż nagrania video można oglądać lub słuchać, czytać transkrypcje lub e-book’i a osoby, którym zależy na pewności, że dobrze poznały nowy materiał mogą zweryfikować swoją wiedzę w testach i zdobyć certyfikat.

Zapraszamy na stronę Instytutu Księgowości i Doradztwa Podatkowego – www.ikidp.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji oraz przykładowe bezpłatne kursy.

Najnowsze aktualności

pl