Mariański Group Liderem Polskiego Biznesu

27 stycznia 2020

25 stycznia br., w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. Podczas Gali wręczone zostały Nominacje i Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

W gronie laureatów XXIX edycji konkursu znalazła się również Kancelaria Mariański Group. To dla nas nadzwyczajne wyróżnienie i powód do dumy.  Podczas Gali Złotą Statuetkę odebrał Profesor Adam Mariański.

Tytuł Lidera Polskiego Biznesu stanowi dla nas dowód uznania trafnych decyzji biznesowych i odpowiedniego sposobu zarządzania. Nie każdy przedsiębiorca wie, w jaki sposób pokierować biznesem mając na uwadze jego rozwój i długofalowe cele. Szablonowe myślenie, niewychodzenie poza utarte schematy to częsty przypadek.

Jesteśmy wdzięczni Business Centre Club za docenienie podejmowanych przez nas działań, dostrzeżenie ich znaczenia dla przedsiębiorców. Dziękujemy również Loży Częstochowskiej BCC za dotychczasową współpracę i możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim jednak dziękujemy Pani Kanclerz Katarzynie Woszczynie – za nieustające wsparcie i wiarę w Mariański Group.

Wszystkim Nominowanym i Laureatom GRATULUJEMY.
Więcej na temat Gali:

Lider Polskiego Biznesu 2020

 

Fot. BCC

Najnowsze aktualności

pl